Menu

ABC nauki jazdy

Blog o tematyce związanej z nauką jazdy

Jak nauczyć się dobrze jeździć samochodem

szkolajazdygdansk

Dobra jazda samochodem powinna być przede wszystkim bezpieczna i nie stwarzać zagrożenia innym uczestnikom ruchu drogowego. Taką umiejętność powinien nabyć każdy absolwent szkoły jazdy, który zda egzamin państwowy na prawo jazdy. Dobrze nauczyć się jeździć można tylko przez praktykę. Kurs praktycznej nauki jazdy przeprowadza szkoła jazdy. Niezbędna jest systematyczna nauka jazdy. Dzięki temu kandydaci na kierowców szybko nauczą się jeździć i stosować się do przepisów, których przestrzeganie umożliwia bezpieczną jazdę. Dużą rolę odgrywa doświadczenie kierowcy, które zdobywa się latami. Dzięki takiemu doświadczeniu wiele niestandardowych sytuacji na drodze staje się łatwe i intuicyjne a jazda samochodem łatwa i przyjemna.

Komentarze (8)

Dodaj komentarz
 • www.albar.krakow.pl

  A dla mnie najlepszy w Krakowie jest Ośrodek Szkolenia Kierowców Albar. Gorąco polecam!

 • italiano192

  Jak dla mnie druga część nauki jazdy zaczyna się w momencie zdania prawka i jazdy w pojedynkę z drogą ;)

 • henerribaso

  Dobrze napisane. Doświadczenie pozwoli niecodzienne sytuacje przechodzić na spokojnie ;) Niektórzy zdają prawko i od razu wariują z prędkością..
  _________
  ArtGaz

 • terreralox5

  Przede wszystkim bezpieczna.. dokładnie ;) Teraz tylko młodzi kierowcy jak dostaną prawko od razu sprawdzają możliwości auta ;)
  Rakbit

 • Gość: [Urwana-swieca-zarowa] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Jazdy autem można się nauczyć ale nic nie zastąpi zdrowego rozsądku, jeśli komuś brak oleju w głowie to i na prostej, pustej drodze się rozbije ;)

 • karii10

  Zgadzam się z kolegą wyżej, najlepszy bezpiecznik zawsze jest w głowie kierowcy, tego nie da się nauczyć ;)
  _________
  www.autoplatforma.pl

 • Gość: [SRAUTO] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  No ale raczej bycie rozsądnym ci nie pomoże kiedy auto zacznie uciekać w zakręcie, w takim miejscu wiedza też jest potrzebna ;)

 • marro55

  Jak nauczyć się dobrze jeździć samochodem? Jak niektórzy również sądzą, prawdziwej jazdy samochodem uczymy się dopiero po zdaniu prawka pozostawieni sami sobie z teorią ze szkoły jazdy.

© ABC nauki jazdy
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci